O Portalu

Od lutego 2010 roku jedną z najważniejszych stron internetowych dla mieszkańców Mogilna, okolic i nie tylko stała się witryna www.CMG24.pl. Cały czas pozostaje jedynym lokalnym portalem informacyjnym w regionie. Każdego dnia zmienia się i rozszerza bazę informacji, aby być coraz bliżej mieszkańców. Portal CMG24.pl od początku angażuje się w sprawy całego regionu, nie boi się podejmowania trudnych tematów, stwarzając wolną i niczym nieograniczoną platformę wymiany dyskusji. Tylko u nas najszybciej dowidzieć możecie się o wypadkach i utrudnieniach w ruchu.

Portal CMG24.pl cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem. Świadczyć mogą o tym nie tylko dane statystyczne, ale przede wszystkim liczne komentarze i opinie pisane przez internautów i opiniotwórczość - na nasze artykuły powołują się inne media.

Warto zaznaczyć, że od samego początku istnienia postawiliśmy na przekazywanie w atrakcyjny, lecz nie uciążliwy dla internautów sposób szybkich, treściwych, często zabawnych i sensacyjnych informacji, które zaciekawią jak największą rzeszę mieszkańców Mogilna i regionu. Przede wszystkim jednak ciekawych, innych od tych spotykanych w gazetach czy na innych stronach. Wiadomości, fotoreportaże, relacje z wydarzeń kulturalnych, czy sportowych to jednak nie wszystko. Część publicystyczno-informacyjną naszego portalu uzupełniają stałe, na bieżąco aktualizowane informacje dotyczące kultury i przydatnych informacji w życiu codziennym jak np. dyżury aptek czy informacje o lokalach gastronomicznych.

Jesteśmy jedynym takim medium w naszym regionie! Już dziś dołącz do naszych czytelników

CMG24 - całe miasto, całą dobę!

Zapraszamy do codziennego zaglądania i wysyłania swoich opinii na temat portalu na adres: redakcja@cmg24.pl.

 

   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021