Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Rozrywka

Ferie w nowej odsłonie

2021-01-03 00:15
 

Mogileński Dom Kultury przygotował w tym roku sześć zagadnień związanych z feriami zimowymi.

Program ferii zimowych:

Zimowy plac zabaw

W nawiązaniu do "Naszych kulturalnych podwórek" MDK planuje przeprowadzić akcję pn. "Zimowy plac zabaw". Aktualna sytuacja nie pozwala na aktywne uczestnictwo w kulturze, dlatego zaplanowano stworzenie plenerowej wystawy nawiązującej do zimowych zabaw na śniegu tj. lepienia bałwana, zjeżdżania na sankach, kuligów, bitwy na śnieżki, jazdy na łyżwach. Podczas wystawy, która zainaugurowana zostanie podczas ferii zimowych organizatorzy planują zaprezentować reprodukcję archiwalną zdjęć, pocztówek czy plakatów. Rekwizyty, własnoręcznie wykonane prace, zdjęcia będą mile widziane. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod numerem telefonu 505 126 630 lub e-mailowy mzm@muzeum.mogilno.pl. Osoba do kontaktu: Jan Szymański. Na uczestników czekają nagrody - niespodzianki.

Wystawa "My tu gramy"

Kontynuowana będzie wystawa "My tu gramy", podczas której zaprezentowane zostaną okładki płyt zespołów działających w Mogilnie. Będą to okładki: Ivo Partizan, Kumka Olik, Maciej Krystkowiak, Holaki, Małe miasta, Rid, The Fast Guitars, Wiktor Mazurkiewicz, Yoko Eno.

Kącik historyczny

Kolejną inicjatywą jest kącik historyczny. Wszystkich mieszkańców Mogilna MDK zachęca do sięgnięcia po archiwalne zdjęcia w domu. Następnie na stronie www.mogilno.in będzie uruchomiona zakładka "Albumy rodzinne" ukazująca historię mogileńskich rodzin. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 505 126 630. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie kąciku historycznego: Leszek Bukowski, Andrzej Jakubowski.

Tik-Tokowe ferie

Już na początku ferii na łamach strony www.mogilno.in oraz na Facebook'u Mogileńskiego Domu Kultury pojawi się krótki układ taneczny przygotowany przez instruktora MDK, by zachęcić do zabawy Tik-Tok. Osoby chętne do udziału we wspólnej zabawie będą mogły nagrać wykonany przez siebie ten sam układ do tej samej muzyki i przesłać lub udostępnić na Facebook'u pod #mogilenskidomkultury, #tiktokoweferie. Udział w tym nie zobowiązuje do zakładania konta na Tik-Tok'u. Nagrania mogą być wykonane telefonem. W zabawie mogą brać udział dzieci, rodzice, dziadkowie i osoby, u których spędzamy ferie. Kontakt - Arkadiusz Renk, tel. 52 315 24 80. Dla uczestników przewidziano nagrody - niespodzianki.

Konkurs plastyczny "Nasze kulturalne podwórko"

W związku z zaistniałą sytuacją cykliczne wydarzenie "Nasze kulturalne podwórko" nie może się odbyć z udziałem mieszkańców. Chcąc wrócić pamięcią do podwórek, które już się odbyły, MDK zachęca do udziału w konkursie plastycznym przedstawiających zapamiętane przez Was elementy "Naszego kulturalnego podwórka". Zdjęcia w formie elektronicznej należy przesłać przesyłać na adres e-mail: sekretariat@mdk.mogilno.pl. Forma pracy dowolna, wykonane prace należy dostarczyć do MDK w godzinach od 7:30 do 15:30. Osoba do kontaktu: Krzysztof Kaźmierczak, tel. 52 315 24 80. Na uczestników czekają nagrody - upominki.

Wszystko przed nami

Założeniem programu jest stworzenie (napisanie) opowiadania lub nawet powieści przez mieszkańców gminy Mogilno. Ze strony organizatorów zostanie stworzony początek wraz z charakterystyką bohaterów, natomiast treść tworzona będzie przez wszystkich chętnych. Propozycje kontynuacji tekstu będzie można przesyłać na specjalnie utworzony adres e-mail. Codziennie w dni robocze do godziny 13:00 będzie publikowany fragment wybrany z nadesłanych propozycji. Teksty, które będą zawierały wulgaryzmy nie będą brane pod uwagę. Publikowany będzie jeden fragment wybrany z nadesłanych materiałów. Każdy nadesłany tekst musi być opatrzony imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. W trakcie tworzenia utworu nie będą publikowane żadne dane osobowe. W momencie, gdy utwór zostanie ukończony istnieje możliwość wydania go w formie drukowanej, wtedy dopiero autor zostanie zapytany o zgodę na publikację danych. Termin rozpoczęcia prac nad książką i adres e-mail MDK opublikuje wkrótce. Na uczestników czekają nagrody - niespodzianki. Osoba do kontaktu - Leszek Bukowski, tel. 505 126 630.

(I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [8]» dodaj komentarz   

 » do jankiela (abc | 05-01-2021, 19:32:40)

Chyba każdy odpowiada za wyniki swojej pracy.Widocznie w MDK sie czas zatrzymał.Zamiast wysondować zainteresowania robią tylko po to żeby było o Nich głośno a na Ich ''imprezach'' garstka ludzi.

 » Do Jankiela (Ccc | 05-01-2021, 16:24:35)

Jankiela ją nie krytykuje tylko stwierdzał fakt-piszę to co myślę mam do tego pełne prawo. Nie będę niczego wymyślał bo to nie od tego jestem. Miłego dnia

 » do Ccc i innych (Jankiel | 05-01-2021, 11:53:15)

Ccc! Nic prostszego, jak zaproponować inne rozwiązania, Twoje pomysły! Jeden pomysł poznaliśmy - skrytykować cokolwiek by to nie było - to najłatwiej.

 » Nużyzna (qaz | 04-01-2021, 09:09:22)

Najlepiej zapytać dzieci co chcą robić w ferie. Krótka ankieta.

 » MDK (Ccc | 03-01-2021, 16:01:48)

O co chodzi w pisaniu tej powieści, przecież z góry wiadomo, że nikomu w czasie ferii nie będzie się chciało pisać. A w ogóle co za poroniony pomysł ktoś będzie pisać po to, żeby ktoś inny obcy pisał początek czy koniec?? Naprawdę nie mogę wyjść z podziwu nad pomysłem. Ludzie dzieciaki dostały takie prezenty na gwiazdkę, ze będą miały gdzieś obowiązki szkolne które im proponujecie.

 » sprywatyzować (abc | 03-01-2021, 15:06:17)

Ten cały MDK.Wprowdzić bilety na te Ich zmagania i wkład pracy.I niech z tych biletów sie utrzymują.Bez koksowników to już nie to.A skąd śnieg???

 » Ferie (Bolo | 03-01-2021, 11:52:51)

Ale to już było.... Lipa

 » Serio ? (Mały | 03-01-2021, 01:38:27)

Czy serio ktoś myśli że jakieś dzieciaki będą w tym uczestniczyć ? Wiadomo przecież że każdy będzie miał wyje....n.e

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Powstanie nowoczesne targowisko (5)
 » Zimowy konkurs fotograficzny (0)
 » Zderzenie z dzikiem (3)
 » Bezpieczniej na drogach (7)
 » Kompromitujące zdjęcia radnej (69)
 » WOŚP w Mogilnie (16)
 » Dwie zbiórki krwi (0)
 » Kolejne internetowe oszustwo (4)
 » Odbiorą choinki (2)
 » Zimowe wystawy MDK (12)
 » Marszałek wsparł przedsiębiorców (16)
 » RIO sprawdza poprawność uchwały (7)
 » Podsumowali mapę zagrożeń (0)
 » 340 mogileńskich bobasków (10)
 » KaPi Meble - Wszystko czego szukasz (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ