Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Wybory 2024

WYBORY 2024: Strzelno

2024-04-08 04:32
 

Na kolejną kadencję burmistrzem Strzelna został wybrany Dariusz Chudziński.

Obecny włodarz zdobył 78,11 procent głosów na TAK (3372 głosy), przeciw było 1003 wyborców. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [18]» dodaj komentarz   

 » Walizki (mieszkaniec | 18-04-2024, 09:53:39)

Dariusz jak tam walizki? Jak masz mało to chętnie pożyczę.

 » Do ups (Komentator | 16-04-2024, 01:06:35)

Fajne marzenia tylko zejdź na ziemię 5 lat w plecy w radzie powiatowej bo koalicji nie ma. Radni powiatowi że strzelna zdjęcia z urzędu po 5 latach kadencji. Nowi wyeliminowani z koalicji nie będą mieli nic do gadania. Pan Chudziński i jego ludzie nie umieli utrzymać władzy w powiecie i nie licz że będą nim rządzili. Za pięć lat koniec kadencji burmistrza w Strzelnie i emerytura chyba że posłem zostanie co jest mało prawdopodobne bo twoim zdaniem dobrze rządził . Nie licz na cud naiwny i moim zdaniem cwany człowieku.

 » Do ups (Komentator | 15-04-2024, 23:47:05)

Po co to pajacowanie mieli władzę w powiecie która stracili i co to za gospodarze ? Mieć i stracić to jest wyczyn twoim zdaniem . Nic nie wróci bo koalicji nie ma na pięć lat chyba że się rozpadnie a ludzie burmistrza będą sobie pieniądze odbierali a władza nie będą bo nie mają większości. Daliście im pracę w powiecie ale nie możliwość decydowania . Strzelno się robi bogatsze w inwestycje dług płacony ale nic się nie zmienia może tobie się żyje lepiej bo mnie nie dla mnie wystarczy tej bajki obłudników od kładzenia asfaltu. Lampy w miescie są dobrą inwestycja szkoła na michelsona Kościuszki Dąbrowskiego brawo. Reszta to pudło beznadzieja nawet na rynku nie ma fajnego klimatu kompletne bezguście. Trzy inwestycje gimnazjalna czwarta przez pięć lat to bardzo mało jak dla mnie za mało żebym uwierzył w dobrego gospodarza . Dług trzeba płacić no bo po to się rządzi i dba o miasto obowiązek rządzących .

 » Błędne myślenie niektórych komentujących (UPS | 14-04-2024, 22:20:18)

Obecnego Burmistrza wybrali mieszkańcy miasta i gminy Strzelno a nie radni. I to wynik szokujący ponad 78 procent głosów oddano na tak. Uważam, że temu Panu to się należało. Umiał rozwiązać sprawę zadłużenia, miasto wypiękniało już od samego wjazdu i czyni nadal dobro dla swojego regionu. Jeżeli dalsze działanie przez obecną kadencje będzie takie owocne, jak dotychczasowe to może i powiat strzeleński powróci.

 » Pytania do wszystkich obecnych radnych popierających obecnego burmistrza (Kierowca | 13-04-2024, 21:16:11)

Będziecie, jak poprzednicy popierali poszerzanie drogi przy stajni w Łąkiem? Czy nie ma wg Was ważniejszych dróg do zrealizowania? Czy zamierzacie popierać politykę, która blokuje przebudowę drogi na odcinku Łąkie-Zbytowo? Starostwo chciało to zrobić a przez brak zgody na wycinkę drzew inwestycja nie została wykonana.

 » Strzelno (Ktoś | 13-04-2024, 17:13:58)

Radni powiatowi z obozu p. Chudzinskiego się doigrali wrócili tam skąd przyszli a pan Chudziński jest jak indykiem który myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli. Smutne ale prawdziwe miało się zapędy na starostę na posła a skończyło się w szkole w Strzelnie i w aptece u rodziny . Żal mi was że daliście się oszukać i zmanipulować ale co tam Pan Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy. Wychodzi szydło z worka kto jest dobry a kto stwarza pozory.

 » C.d. (Komentator | 13-04-2024, 16:56:08)

To jest brak honoru ,niedotrzymywanie obietnic i kłamanie w żywe oczy. Parka radnych M. Zawodniak i M. Mikołajczak że Strzelna to porażka powiatowa ludzie im odmówili dania mandatu zamiast mieć więcej głosów za pracę przez pięć lat znikli z powiatu tak wyglądała ich praca dla ludzi za którą brali wynagrodzenie i ich reprezentowali. Moim zdaniem ekipa p. Chudzinskiego to ludzie nie warci zaufania z p. Cieślikiem na czele. To tylko starania o władzę żeby ją mieć i rządzić po swojemu . Spójrzmy na szkole ZS bez p. dyrektora też dobrze funkcjonuje i będzie się rozwijać inwestycje będą przeprowadzane pomimo tego że dyrektor jest inny zwykła reklama i gra, manipulacja. Dbanie o własne interesy . To są konfliktowi ludzie skoro nie potrafią mieć większości w powiecie i rządzić. Nie można się z nimi dogadać. Szkoda że ktoś ich wybrał bo oni nie powinni mieć władzy .

 » Strzelno (Komentatot | 13-04-2024, 16:41:32)

Dobry gospodarz a jednocześnie manipulant i kłamca który potrafi zwodzić. Przykład polityki takich ludzi zamieszczenie artykułu o większości koalicyjnej w powiecie. Manipulowanie opinią publiczną i wprowadzaniw w błąd. Trzeba uważać na jego elektorat ponieważ są podobni skoro to popierają takie zachowanie. Podstępni i nieuczciwi ludzie przekrecajacy na własną korzyść . Precz z takimi praktykami. Prawda jest najważniejsza dla ludzi jeżeli chce się ktoś wypowiadać na tematy publiczne i pracować z ludźmi.

 » do ddd (Prawdziwy Polak | 12-04-2024, 13:57:18)

Może włodarze Strzelna nie mieli pomysłów aby uniezależnić się od Mogilna i smalili cholewki do Inowrocławia, gdzie dostali jednoznaczny zwrotny komunikat, że "biedy z nędzą nam nie potrzeba"? Słupecki i gnieźnieński też pokazali wam fakulca. No niestety Mogilno za karę musi się użerać z tym "centrum wszechświata"...

 » Adolescent (Hieronim | 09-04-2024, 06:11:01)

Gmina rozkwita i niemal wszyscy są na tak. Rada pełna różnorodnych pomysłów jak poprawić komfort życia mieszkańców. Media śledzące każdy krok włodarzy i tłum zainteresowanych, zorientowanych. Słowem są warunki do debaty. Czy miasto/powiat po wyborach podejmie temat dorastającej młodzieży i zorganizuje coś wartościowego dla rodzin. Czy tak jak zawsze w Strzelnie wyprowadzicie dzieci i młodzież poprzebieraną w kolory flag Europy i itak będzie to widowisko,biorąc pod uwagę poziom krajowej narracji. Tyle polityki, że podnoszenie wszystkich obciążeń w nieskończoność jest uzasadnione. Później przechodzi się kryzysy. Dotyczą nie tylko osób starszych, przedszkolaków, ludzi w wieku średnim. Kluczowe kryzysy przechodzi młodzież. W Strzelnie są liczne szkoły średnie. Pokażcie młodzież. Co z zajęciami sportowymi, co z domem kultury ? Czy funkcjonują organizacje wspierające rodziców w ich trudnej nie raz ponad miarę roli wychowawczej. Brawo Strzelno do dzieła.

 » Nie (Podziekowanie | 08-04-2024, 19:23:38)

PAN BURMISTRZ jest tak zadufany ze nawet nie podziękował swoim wyborcą Podejrzewam, że jakby był jakiś kontrkandydat to by nie poszło mu tak łatwo. Dużo osób, nie wiedziało że może inaczej zagłosować. I tak nawet jakby nie został wybrany teraz to rana miasta by go wybrała bo dostał mandat radnego. Zabezpieczył się.

 » Obiecanki (Olo721 | 08-04-2024, 16:15:24)

Panie Chudziński kiedy obiecana dwa lata temu naprawa drogi od Rzadkwina do granicy powiatu?

 » Za dużo kiełbasy. (Kolo | 08-04-2024, 15:09:15)

W sumie to nic nie mam do obecnego Burmistrza. Ani On mnie ziębi ani parzy ale głosować nie byłem bo nie lubię jak ktoś mi w głowie mąci. W sieci tv Posłusznego tyle było propagandy i przechwałek że aż mi obrzydły te wybory.

 » do Prawdziwy Polak (ddd | 08-04-2024, 10:07:59)

Niby do czego mają nas przygarnać? i dlaczego? Rozwiń myśl "Prawdziwy Polaku"

 » wybory (Łąkowo | 08-04-2024, 10:02:05)

Cóż rzec, teraz nie narzekajcie bo wybraliście, a wywody było trzeba zostawić przy urnie a nie na cmg. Mimo że nie po drodze mi z tym Panem gratuluję wygranej

 » ... (Prawdziwy Polak | 08-04-2024, 08:16:59)

Ręce opadają. Później zdziwienie, że nikt nie chce Strzelna przygarnąć...

 » ???? (Mieszkaniec | 08-04-2024, 08:03:00)

Ale poruta, gdyby obecny zarozumiały Burmistrz miał jakiegokolwiek konkurenta to przegrał by z kretesem, może koledze Duszyńskiemu nie byłoby aż tak smutno no i wstyd !!!

 » GRATULACJE (UW | 08-04-2024, 07:39:39)

I tak trzymać

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Zamienił tablice rejestracyjne (0)
 » Informacje o KSeF (0)
 » 31 mandatów za prędkość (2)
 » Logo dla poprawy wizerunku (4)
 » Praca dla kontrkandydata (56)
 » Plac zabaw z ogrodzeniem (9)
 » Majowa niedziela w Bielicach (13)
 » Świętowali z orkiestrą dętą (1)
 » Występ i mogileńska wystawa (4)
 » Kradzież hulajnogi (2)
 » Dyrektor zwolniona (43)
 » Grają już 50 lat (0)
 » Muzyczny weekend (3)
 » Zmiany w KPP Mogilno (12)
 » Jak zarządzać kadrami w firmie? (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ